Маршрут № 3

 

   Маршрут № 3  -   “ У край Золотопотіцький ”.

 

 

Можна обрати маршрут “ У край Золотопотіцький ”. У селищі оглянемо руїни замку початкуXVIIст.,костел XVIIст. та палац 1840 року, церкву св. Трійці 1897 р. У Сокільці туристів приваблюють травертинові скелі. На відміну від Рукомиша та Переволоки, тут вони важкодоступні, бо довкола оточені лісом та чагарниками. У скелі є печера, в якій у 1608 р. поселилися два монахи і заснували відомий Сокілецький монастир, що проіснував до 1819 року. Збереглася одна з найдавніших на Тернопільщині дерев’яних церков (1680 рік). Поруч знаходяться дерев’яна дзвіниця та каплиця з джерелом цілющої води. А у північній частині села розташована зоологічна пам’ятка природи- колонія сірих чапель.

Багато туристів знають про найбільший водоспадний струмок України у Русилові.Цікавим є урочище ”Звіринець” поблизу с. Скоморохи, яке відоме оздоровчо-туристичним комплексом “Лісовий “, базою відпочинку “ Над Стрипою “ та дитячим оздоровчим закладом. У с. Губин можна оглянути дерев’яну церкву XIX ст.

       Микола Козак. Тел.(803544) 2-41-95       e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.