Новини міста

В Бучачі чоловік упав з велосипеда і отримав травми несумісні з життям

В Бучачі чоловік упав з велосипеда і отримав травми несумісні з життямПорушення чинних на транспорті правил, що спричинило загибель людей згідно зі статтею 291 Кримінального кодексу України розслідують працівники Бучацького відділення поліції. На спецлінію "102" надійшло повідомлення від місцевої жительки про те, що близько 19:15 в Бучачі з велосипеда впав чоловік і не подає ознак життя. 

Волонтери Бучаччини про свою діяльність

Волонтери Бучаччини про свою діяльність Волонтери… як звично сьогодні звучить це слово. Проте до 24 лютого далеко не кожен українець знав у який фонд потрібно задонатити на підтримку армії або куди принести речі для потребуючих людей.

«Бучач – суцільна історія». Як перетворити це на прибуток сьогодні?

Бучач – історичне містечко, що знаходиться у Тернопільській області. Якщо прогулятися вуличками, можна побачити будинки, архітектура яких характерна Австрії. Тут цікавий рельєф, на території міста є багато височин. Також через Бучач протікає річка – Стрипа. Тут є декілька мостів, де можна зупинитися та сповна насолодитися красою водойми. Окрім цього, у містечку знаходиться безліч культурних та архітектурних пам’яток : руїни Бучацького замку,  Монастир отців Василіян, ратуша, Церква Святої Покрови, скульптури Пінзеля та багато іншого. Мені вдалося відвідати деякі з них.

На Бучаччині врятували від пожежі будинок

26 січня 2022 року о 21:12 хв до оперативно-диспетчерської служби «101» надійшло повідомлення про пожежу житлової будівлі в с. Костільники Золотопотіцької територіальної громади.

В Бучачі від пожежі врятовано 12 жителів

В Бучачі від пожежі врятовано 12 жителів1 грудня 2021 р. о 03:32 в м. Бучач на вул. Галицька виникла пожежа електрощитової на першому поверсі триповерхового багатоквартирного житлового будинку.