Нам написали про небезпечний відкритий люк
![](/images/thumbnails/images-31.03.17-fill-200x180.jpg)
Ось так бучацькі ремонтники вирішили проблему відкритого люку по вулиці Л. Курбаса.
Як відомо, люк по вулиці Л. Курбаса перебуває в аварійному стані вже більше місяця. Власником люку є місцеве відділення компанії «Укртелеком». Мешканці вулиці неодноразово зверталися до керівництва компанії, а також до органів місцевого самоврядування щоб вирішити проблему, тобто встановити кришку на люк. Але, як кажуть, віз, а точніше люк без кришки і досі там.
![](/images/thumbnails/images-31.03.17_01-fill-200x180.jpg)
Інформація нам надіслана та публікується без змін.
powered by social2s