На реставрацію ратуші виділили понад 10 мільйонів

На реставрацію ратуші виділили понад 10 мільйонівРеставрація Бучацької ратуші – важливе завдання для нас, адже ми повинні відновлювати ті унікальні надбання, які збереглися на території області. Про легендарного скульптора Іоана Георга Пінзеля знає весь світ та досі вважає його роботи одними з найзагадковіших та найдивовижніших. Ратуша протягом багатьох років була у занедбаному стані та зазнала пошкоджень. Саме тому ми робимо усе для того, щоб відновити її. На цьому акцентував голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час огляду стану проведення ремонтних робіт на об’єкті.

«Бучацька ратуша – це унікальна архітектурна перлина світового значення, яка приваблює туристів з різних країн. Тому її реставрація – одне з важливих завдань для нас. Ми докладаємо максимум зусиль для відновлення, але через відсутність достатньої кількості реставраторів роботи затягуються і не виконуються так швидко, як би цього хотілося», - наголосив Степан Барна.

Також він зазначив, що завдяки реставрації оновлена ратуша посилить туристичний потенціал області та району, а це сприятиме зростанню доходів до місцевого бюджету.

Упродовж 2006-2017 років за рахунок коштів державного бюджету завершено капітальний ремонт куполу та фасадів двох верхніх ярусів ратуші. Цьогоріч проект реставрації ратуші пройшов конкурсний відбір і реалізовується за кошти Державного фонду регіонального розвитку – більше 9 млн. грн. та за співфінансування з місцевого бюджету – понад 2 млн. грн.

Бiльше фото

www.oda.te.gov.ua